شرکت طراحان سنا نت  ( مسئوليت محدود ) با شماره ثبت 2355 در فروردين ماه سال 1388 ثبت و فعاليت خود را در زمينه هاي طراحي وب سايت و فروشگاههاي پيشرفته اينترنتي، برنامه نويسي و توليد نرم افزار، گرافيك و تبليغات نوين و حرفه اي  آغاز نمود.

  این شرکت در سال 1388 با اخذ مجوز رسمی به عنوان نمایندگی آنلاین نیک , نیک آی آر و آریانیک خدمات فروش هاست و دامين را نیز به مجموعه خدمات خود افزود.

در سال 1390 شرکت با توجه به نوع عملکرد خود نمایندگی فروش اس م اس پنل را نیز به دو صورت پنل اینترنتی و تحت وب به مجموعه خدمات خود افزود.

متخصصين وبرنامه نويساني كه در اين شركت گردهم آمده اند  از سال 1388 تاکنون خدمات بسياري را در  فضای مجازی عرضه داشته اند كه از ان جمله مي توان به برنامه نویسی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی سنا نت , فروشگاه اینترنتی اختصاصی سنا , سیستم نیازمندی و آگهی , سیستم آژانس املاک و پرتال جامع مشاغل (شهر آنلاین)  اشاره کرد.

اين شركت در سايتهاي طراحي شده خود برنامه نويسي بر  مبنای تکنولژی روز دنیا آزاکس ، برنامه نویسی چند لايه با بانك هاي اطلاعاتي قوي، گرافيك و طراحي جذاب و استاندارهاي روز  وب (SEO) را جهت ايجاد امكان توسعه سايت در آينده (افزودن امكانات جديد)، كاربر پسند بودن، بالا بودن رنج سايت، نمايش در نتايج موتورهاي جستجو و لود (بالا آمدن) سريع اجرا مي كند. هچنين ثبت رايگان در موتورهاي جستجوي اينترنتي و آموزش كامل مديريت اطلاعات سايت به صاحبان وب سايت از جمله خدمات رايگان سنا نت محسوب مي شود.

سنا نت  علاوه بر تفاوت چشمگیر در هزینه و قيمت ها،  نوع برنامه نویسی و طراحی،  تيمي قوي جهت مشاوره، تجزيه و تحليل و پشتيباني از پروژ ها را در اختيار دارد .

دفعات بازدید : 12,792